صادر کننده توت خشک رسمی بسته بندی

توت میوه ی خوش طعم و دوست داشتنی مخصوص فصل بهار است که در رنگ بندی های مختلفی دیده می شود و در کشور ما آن را به صورت خشک شده درمی آورند تا برای تمام فصول سال نگهداری و استفاده کنند، واحد های صادر کننده توت خشک رسمی بسته بندی شده بهترین نمونه های این محصول را در حجم بسیار زیادی از تولید کننده ها خریداری کرده و در بازار های بین المللی عرضه می نمایند.

صادر کننده توت خشک رسمی بسته بندی

توت خشک رسمی چه ویژگی هایی دارد؟

توت خشک رسمی چه ویژگی هایی دارد؟توت خشک شده یکی از محصولات فراوری شده خاص ایران زمین است که ما ایرانیان آن را در دسته بندی آجیل و تنقلات مخصوص فصل پاییز و زمستان قرار داده و در این ایام مورد استفاده قرار می دهیم تا از طعم خوب و خواص بی نظیر آن حسابی بهره مند شویم.

این محصول در بسیاری از مناطق کشور ما از جمله استان های شرق و شمال شرق کشور می روید و البته در رنگ های مختلفی از جمله سفید و سیاه یافت می شود که معمولا توت های سفید رنگ را با استفاده از نور خورشید یا در شرایط صنعتی خشک کرده و مثل آجیل استفاده می کنند.

نمونه های مختلف این محصول در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند که هر کدام از آن ها با یک نام خوانده شده و دارای مشخصات منحصر به فردی هستند، در این میان توت خشک سفید رسمی بر حسب ظاهر دارای یک سری ویژگی ها است که در ادامه این مطلب خدمت شما بیان خواهند شد:

  • این محصول در میان مصرف کننده ها به عنوان توت خشک درشت شناخته می شود و از این رو محصولی لوکس به حساب می آید و بیشترین طرفدار را دارد.
  • توت رسمی از نظر میزان کیفیت نیز در بالاترین درجه قرار دارد، با نهایت دقت خشک و فراوری می شود و تلاش بر این است که رنگ سفید و یکدست توت ها حفظ گردد.
  • این توت ها دارای بافتی نرم و لطیف هستند چون مقداری از رطوبت میان بافتی آن ها در داخلشان حفظ می شود، به طوری که با فشار اندک دست به داخل فرو می روند.
  • همواره سعی می شود که بافت گوشتی و توپر توت ها حفظ شود و پوک و توخالی نگردد، که این مساله در اثر حمله حشرات ایجاد خواهد شد و باید توت خشک را در مقابل آن ها محافظت نمود.
  • مقدار کمی از شهد شیرین توت ها را در داخل این محصول می توانید حس کنید که طعم آن را دوچندان لذیذ می سازد.

عوامل موثر بر کیفیت توت خشک رسمی بسته بندی

عوامل موثر بر کیفیت توت خشک رسمی بسته بندیکارخانه های تولید کننده توت خشک رسمی محصول خود را بعد از تولید کردن با نهایت دقت و توسط ماشین آلات صنعتی بسته بندی می نمایند و بعد راهی بازار های مصرف سطح کشور می سازند.

عوامل مختلفی در توت های بسته بندی شده می تواند در حفظ و نگهداری کیفیت محصول موثر باشد و جلوی آسیب رسیدن به آن را بگیرد و ما در ادامه به برخی از این عوامل اشاره خواهیم کرد:

  • اول از همه باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که این محصول به دلیل اینکه جزء خشکبار به حساب می آید پس باید کاملا در برابر نفوذ نم و رطوبت حفظ شود تا همچنان ترد و تازه باقی بماند و برای رسیدن به این هدف بسته بندی محصول باید کاملا پلمپ شده باشد.
  • مهم است که ساختار بسته بندی توت خشک از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا از محصول در مقابل هر عاملی از جمله هوا و آلودگی محافظت شود، بر این اساس استفاده از بسته بندی های چند لایه متالایز توصیه می شود.
  • توت خشک باکیفیت باید در زمان بسته بندی کردن با نهایت دقت در داخل پاکت قرار بگیرد تا ساختار آن از هم نباشد یا شکسته نشود، چرا که سالم بودن توت یکی از نشانه های مرغوبیت آن است.
  • مهم است که تاریخ های مربوط به تولید و انقضای توت و نام و نشانی تولید کننده محصول بر روی بسته بندی آن درج شود.
  • روش خشک کردن توت یکی از مهم ترین عوامل تعیین کیفیت محصول نهایی می باشد، که باید روی بسته های آن درج شود.

فروشنده بهترین توت خشک رسمی بسته بندی

فروشنده بهترین توت خشک رسمی بسته بندیفروشگاه هایی که در زمینه عرضه و فروش انواع مختلف خشکبار در سطح کشور ما فعالیت می کنند، توت خشک درجه یک رسمی را از واحد های تولیدی محصول در حجم بسیار زیادی دریافت می نمایند و آن را هم به صورت بسته بندی شده کارخانه ای و هم به شکل فله ای به مردم عرضه می نمایند.

این فروشنده ها به دلیل اینکه همواره بهترین نوع توت را ارائه می دهند در برخی مواقع ممکن است به امر صادرات توت خشک در خارج از مرزهای کشور هم بپردازند و محصول را در بازار های بین المللی نیز عرضه نمایند و با این کار به جذب درآمد های ارزی مبادرت ورزند.

انجام این کار موجب می شود که از میزان وابستگی ما به نفت خام کاسته شود و در عین حال به رشد و توسعه اقتصادی ایران کمک می کند و از همه مهمتر اینکه موجب انگیزه گرفتن تولید کننده های توت خشک در کشور ما می شود.

این فروشنده ها محصول مورد نظر را به دلیل عرضه عمده از سوی تولید کننده ها با احتساب کمترین میزان ارزش افزوده به دست مصرف کننده ها می رسانند که باعث جلب رضایت آن ها می شود.

توزیع انبوه توت خشک رسمی بسته بندی

توزیع انبوه توت خشک رسمی بسته بندیشرکت هایی که به امر عرضه توت خشک بسته بندی رسمی در کشور ما می پردازند، این محصول را در حجم انبوه و به وسیله ماشین های حمل بار به تمام نقاط ایران ارسال می کنند تا در پروسه فروش آن به تولید کننده ها کمک نمایند.

در ضمن شرکت های توزیع کننده توت برای انجام دادن این کار از چند راه حل مختلف بهره می گیرند که یکی از آن ها استفاده کردن از شعبه های متعدد فروش حضوری در شهرهای مختلف ایران است که نیاز به حضور فیزیکی مردم در عرصه بازار دارد و از این نظر کمی سخت است.

اما شیوه دوم که خیلی راحت تر قابل انجام می باشد به کار گیری درگاه های خرید و فروش اینترنتی است که امکان خرید توت رسمی از داخل خانه را برای مردم فراهم می نماید و موجب سهولت هر چه بیشتر آن ها می شود.

با این اوصاف بهره گیری از راه دوم برای همه مردم راحت تر است و با سرعت بیشتری هم انجام می شود و ما هم به همه توصیه می کنیم که تا حد امکان از همین روش استفاده نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *