عمده فروشی توت خشک صنعتی موجب تسهیل وآسانی حمل ونقل و خرید و فروش می شود. توت دربین ایرانی ها از محبوبیت خاصی برخوردار است و درکنار چای و یا به عنوان تنقلات از آن استفاده می کنند.

عمده فروشان توت خشک صنعتی آنرا براساس کیفیت؛ اندازه توت ؛وبرند آنرا قیمت گذاری کرده و به فروش می رسانند.

عمده فروشی توت خشک صنعتی به قیمت کارخانه

بهترین شرایط برای نگهداری توت خشک صنعتی

بهترین شرایط برای نگهداری توت خشک صنعتی از شرایط نگهداری توت خشک کارخانه ای این است که آنرا در دمای بالا و در معرض نور خورشید قرار ندهیم . توت خشک را هیچوقت نباید در در فضای آزاد و در معرض نور خورشبد قرار داد چون باعث تعقیر رنگ و باعت تعقیر در طعم توت خشک می شود و باعث فاسد شدن توت خشک می شود.

همیشه در نظر داشته باشبد که توت خشک را باید در جای خشک،خنک و تاریک،نگهداری شود. در گذشته،بیشتر فروشندگان توت خشک ، محصولات خریدار ها را در پاکت های کاغذی،به فروش می رساندند.

اما امروزه روز با توجه به اینکه قیمت توت خشک ارزش اصلی خودش را بدست آورده است در نایلون و پلاستیک و کارتون،دیگر محصول ها مانند گذشته عرضه و فروش در پاکت کاغذی انجام نمی شود .

نگهداری توت خشکدر فریزر: برای فریزر کردن توت خشک،همیشه بایددقت کنید که توت خشک تان را حتما از نایلون و پلاستیک های فریزر در اورده و در ظروف سر بسته پلاستیکی یا شیشه ای.سپس ظرف را در فریزر قرار دهید.

علت خارج کردن تپت خشک از نایلون وپلاستیک فریزر به جهت فریز کردن،به خاطر اینکه رطوبت فریزر را جذب نکند و یا اصطلاح عامیانه، توت خشک نم نکشد.

وقتی که توت خشک را با پلاستبک فریزر در فریزر قرار می دهیم ،پلاستیک فریزر رطوبت یخچال فریزر را را بصورت یخ،روی خودش جمع میکند که این کار باعث می شود که طعم و مزه توت خشک از بین برود ونابود شود .

بازار صادرات توت خشک صنعتی در سال 1400

بازار صادرات توت خشک صنعتی در سال 1400 صادرات توت خشک صنعتی به کشور های بسیاری زیادی وبا بهترین کیفیت صورت می گیرد و صادر کنندگان توت خشک می توانند باکیفیت ترین توت خشک کشور را برای صادرات انتخاب کنند. هم اکنون شرایطی فراهم شده تا به راحتی توت خشک را بدون واسطه و دلال بازی صادر کرد.

بازار صادرات توت خشک صنعتی درسال ۱۴۰۰ بسیار پر رونق تر شده است کیفیت و مرغوبیت توت ایرانی زبان زد خاص و عام است و بازار صادراتی خوبی دارد و باعث ارز آوری به کشور می شود و افراد زیادی از جمله کارگرانی که آنرا بسته بندی می کنند یا باغدار هایی که توت را کاشت ؛ داشت وبرداشت می کنند و کسانی که وظیفه حمل و نقر وجابه جایی آنرا بر عهده دارند بلعث اشتغال زایی هم شده است و به کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس و اروپایی صادر می شود.

2 دیدگاه

  • برای از بین بردن تشنگی توت خوب است کمبود آب و مایعات در بدن و خون سبب یبوست می شود که با خوردن توت این مشکل رفع می گردد.پس هروز در وعده غذایی استفاده شود بهتر است.

  • توت پرخاصیت باید روزانه مصرف شود تا سلامت ما تضمین شود چون ویتامین واکسیدان و مواد معدنی و.. را دارد .ممنون از محصول شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *