فروش تضمینی توت خشک مرغوب

توت خشک در میان انواع خشکبار از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است از این رو مراکز فروش متعددی در زمینه فروش توت خشک در سراسر کشور فعالیت دارند که از جمله آنها می توان به فروشگاه آنلاین ما اشاره نمود. فروشگاه ما اولویت کار خود را رضایت مشتریان خود قرار داده در همین راستا توت خشک مرغوب را در اختیار آنان قرار می دهد و از لحاظ کیفیت محصولات خود را تضمین می کند.

فروش تضمینی توت خشک مرغوب

مشخصات عمومی توت خشک مرغوب صادراتی

مشخصات عمومی توت خشک مرغوب صادراتیتوت خشک صادراتی باید از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار داشته باشد. از جمله مشخصات عمومی توت خشک مرغوب صادراتی می توان به موراد زیر اشاره نمود:

  1. توت خشک مرغوب معمولا رنگ روشنی دارد و رنگ آن شامل سفید یکدست می باشد. توت های قهوه ای رنگ از لحاظ کیفیت در سطح پایینی قرار داشته و نشان می دهند که زمان زیادی از فرآیند تولید آن ها گذشته است.
  2. توت خشک مرغوب باید بافتی نرم داشته باشد. البته رطوبت توت باید در تعادل باشد چراکه رطوبت بیش از حد باعث کپک زدن توت شده و برای مصارف طولانی مدت مناسب نمی باشد.
  3. توت خشک مرغوب بو و مزه ای کاملا طبیعی دارد و اگر توت مانده باشد می توان از طریق بو و مزه ی آن تشخیص داد.
  4. توت خشک با کیفیت باید بافتی کاملا رسیده و شیرین داشته باشد. اگر قسمت های سبز رنگ در سطح توت دیده شود نشان دهنده ی این است که از توت های نارس استفاده شده که تاثیر منفی بر طعم آن می گذارد.
  5. توت تازه و مرغوب باید عاری از هرگونه آفت زدگی باشد چراکه تازگی توت موجب گشته تا توت از دسترسی حشرات و آفت ها در امان باشد.
  6. توت خشک مرغوب باید درشت و بزرگ باشد و هرچه اندازه ان کوچکتر شود از مرغوبیت آن کاسته می شود.
  7. هرچه توت خشک یکدست تر و یک اندازه باشد مرغوبیت ان افزایش می یابد.

بازار تولیدات توت خشک مرغوب در ایران

بازار تولیدات توت خشک مرغوب در ایرانهمانطور که پیشتر هم اشاره گردید توت خشک در کشور ما طرفداران زیادی داشته از این رو بازار تولیدات آن بسیار پر رونق می باشد. ایران با شرایط مساعد محیطی همچون آب و هوای مناسب و خاک حاصلخیز بسیاری از زمین های کشاورزی خود را به کشت درختان توت اختصاص داده است تا توت درجه یک برای تهیه فرآورده هایی همچون توت خشک تهیه گردد.

در فصل برداشت پس از چیدن توت ها به روش سنتی یا صنعتی با رعایت نکات بهداشتی خشک شده و در بازار فروش پخش می گردد تا توت خشک درجه یک ایرانی به دست خریداران برسد و از طعم و خواص بی نظیر آن لذت ببرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *