قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک


قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

همراهان عزیز فدک سلام،  قبل از خرید توت خشک خوب و با کیفیت بهتر است انواع توت خشک را خوب بشناسید و اینکه قیمت توت خشک به کیفیت و نوع آن بستگی دارد . فروش عمده و جزئی توت خشک مشهد و طرقبه در بازرگانی فدک انجام می شود . جهت خرید توت خشک و اطلاع از قیمتِ بروز لطفا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. قیمت ها در انتهای مطلب قرار داده شده است.

توت خشک براساس 3 آیتم مهم درجه بندی و قیمت گذاری می شود :
1. رنگ توت خشک
2. سایز توت خشک
3. میزان شهد و شیرینی توت خشک

توت خشک تازه و امسالی (توت خشک سفید پر مصرف) در صورتی که به نحو صحیح خشک شده باشد سفید است . هرچه زمان بگذرد رنگ آن تیره تر مایل به قهوه ای می شود .

بعد از پاک شدن توت خشک ها توسط دستگاه سورتینگ، عمل جداسازی بر روی توت خشک ها توسط نیروهای انسانی انجام می‌شود و بر اساس کیفیت محصول بصورت جداگانه در کارتن های 10 کیلویی بسته بندی و جمع آوری می گردند. مشتریانی که تازه با مجموعه ما آشنا می شوند می توانند جهت مشاهده کیفیت و اطمینان بیشتر و شروع همکاری، یک کارتن 10 کیلویی به عنوان نمونه از محصولات ما را سفارش دهند

قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک
قیمت توت خشک سفید مشهدی | دی ماه 1401 | گروه فدک

دلیل تنوع قیمت توت خشک :

می دانیم که در بازار انواع توت خشک با قیمت های متنوع وجود دارد که بیشترین تقاضای خرید توت خشک ، توت خشک سفید یا مشهدی است . نوع لوکس، ممتاز و درجه یک این توت خشک بیشترین مصرف را دارد. توت خشک بسته به نوع درخت توت ، انواع مختلف و قاعدتاً طعم و قیمت متفاوت دارد که هنگام خرید بایستی آنها را شناخت .

معرفی توت خشک مشهدی یا توت خشک سفید :

توت خشکی که از توت درخت مشهدی برداشت و خشک شده باشد شیرین ترین توت خشک است. نشانه بارز این توت خشک نداشتن دانه سر سیاه در سطح توت و سفید یکدست بودن آن است. به این توت خشک ، توت خشک سفید هم می گویند . قیمت توت خشک سفید درجه یک به نسبت گران است . این توت خشک بیشترین تقاضا را دارد .

خرید توت خشک سبز توت :

جالب است بدانید انواع دیگری از درخت توت وجود دارد که توت آنها ترکیبی از رنگ سفید و سبز کمرنگ می باشد، به این نوع توت در لهجه محلی «سبز توت» گفته می شود. طعم این توت خشک از دیگر توت خشک ها شیرینی کمتری دارد. قیمت توت خشک سبز توت کمی ارزانتر است .

خرید توت خشک بی دانه :

نوع دیگر توت که شکلی شبیه سبز توت اما سفید مانند است و ظاهر آن ترکیبی از سبز توت و توت مشهدی است که طعم آن از توت سبز شیرین تر و شیرینی آن از توت سفید کمتر است. قیمت توت خشک بی دانه از قیمت توت خشک سفید کمتر و از قیمت توت خشک سبز توت بیشتر است .

بی کیفیت بودن توت خشک :

تعداد خیلی کمی از فروشندگان توت خشک هنگامی که توت خشک کرم میزند آن را داخل فریزر می گذارند تا کرم ها از بین بروند و سپس شستشو و به مصرف کننده عرضه می کنند . در این مواقع به ظاهر توت خشک بسیار دقت کنید . همچنین یک یا چند عدد توت خشک را بجوید اگر صدای جویدن خاک حس شد بهداشت آن توت خشک مشکل دارد.

از جمله توت خشک های مطرح ایران ، توت خشک سفید مشهدی یا توت نقلی و توت خشک یزد است که بیشترین مشتری در جزئی فروشی ها را دارد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  از طریق  تماس مستقیم و یا ارتباط در واتساپ با ما در  ارتباط باشید!

قیمت توت خشک سفید مشهد 

توت خشک لوکس کیلویی 550 هزار تومان

توت خشک ممتاز کیلوی 450 و 500 هزار تومان

توت خشک درجه یک کیلویی 350 و 400 هزار تومان

توت خشک درجه دو کیلویی 120 و 170 و 210 هزار تومان

توت خشک درجه سه کیلویی 70 و 90 هزار تومان

توت خشک مخصوص شیره کیلویی 25 هزار تومان

توت خشک براساس 3 آیتم مهم درجه بندی و قیمت گذاری می شود :

1. رنگ توت خشک

2. سایز توت خشک

3. میزان شهد و شیرینی توت خشک

بعد از پاک شدن توت خشک ها توسط دستگاه سورتینگ، عمل جداسازی بر روی توت خشک ها توسط نیروهای انسانی انجام می‌شود و بر اساس کیفیت محصول بصورت جداگانه در کارتن های 10 کیلویی بسته بندی و جمع آوری می گردند. مشتریانی که تازه با مجموعه ما آشنا می شوند می توانند جهت مشاهده کیفیت و اطمینان بیشتر و شروع همکاری، یک کارتن 10 کیلویی به عنوان نمونه از محصولات ما را سفارش دهند.

توت خشک سفید ارگانیکتوت خشک شدهتوت خشک حبه ایتوت خشک حبه ای در قمتوت خشک درجه یک قمتوت خشک دستچینتوت خشک سفیدتوت خشک سفید آمریکاییتوت خشک سفید ارگانیکتوت خشک سفید ایرانیتوت خشک سفید باکیفیتتوت خشک سفید بسته بندیتوت خشک سفید خانگیتوت خشک سفید صادراتیتوت خشک سفید طرقبهتوت خشک سفید عمدهتوت خشک سفید فلهتوت خشک سفید مرغوبتوت خشک سیاهتوت خشک سیاه اعلاتوت خشک سیاه عمدهتوت خشک شدهتوت خشک شمیرانتوت خشک صادراتیتوت خشک صنعتیتوت خشک طرقبهتوت خشک قرمزتوت خشک قمتوت خشک کردستانتوت خشک گلستانتوت خشک لوکستوت خشک محلیتوت خشک مرغوبتوت خشک مرغوب صادراتیتوت خشک مشهدتوت خشک مشهدیتوت خشک ممتازتوت خشک یزدتوت سفیدتوت سفید خشک اعلاتوت سفید خشکتوت سفید خشک اعلاتوت سفید خشک صادراتیتوت سفید خشک مشهدتوت سیاهتوت سیاه بسته بندیتوت سیاه خشکتوت سیاه خشک صادراتیلیست قیمت محصولات

از کجا توت خشک بخریمتشخیص توت خشک با کیفیتتوت خشک صادراتیتوت خشک ممتازتوت خشک درجه یکتوت خشک ارزانتوت خشک اعلا طرقبهتوت خشک درجه دو مشهدتوت خشک درجه یک مشهدتوت خشک سفید طرقبهتوت خشک سفید مشهدتوت خشک شیره ایتوت خشک ضایعاتیتوت خشک طرقبهتوت خشک لوکس طرقبهتوت خشک لوکس مشهدتوت خشک مشهدتوت خشک ممتاز طرقبهتوت خشک ممتاز مشهدتوت طرقبهتوت مشهدخرید توت خشک صادراتیخرید توت خشک طرقبهخرید توت خشک مشهدخرید عمده توت خشکخرید کلی توت خشکقیمت توت خشکقیمت توت خشک با کیفیتقیمت توت خشک درجه یکقیمت توت خشک سفیدقیمت توت خشک شیره ایقیمت توت خشک طرقبهقیمت توت خشک عمدهقیمت توت خشک کارتنیقیمت توت خشک کلیقیمت توت خشک کیلوییقیمت توت خشک لوکسقیمت توت خشک مشهدقیمت توت خشک مشهدیقیمت توت خشک ممتازقیمت توت خشک نقلیمشاوره خرید توت خشک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *