مرجع خرید توت خشک سفید خانگی

میوه های خشک شده دارای خواص بی نظیری هستند که یکی از آنها توت خشک سفید خانگی است. این میوه که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است دارای انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها، فیبر و املاح معدنی میباشد که تمامی اینها برای سلامتی انسان مفید است.

مرجع خرید توت خشک سفید خانگی

طرز تهیه توت خشک سفید خانگی

طرز تهیه توت خشک سفید خانگیاز آنجایی که قیمت روز توت خشک سفید در بازار نسبتا گران است، لذا توصیه میشود این توت ها را در منزل خشک کنید.

جهت خشک نمودن توت سفید در خانه خود چندین روش وجود دارد که در این قسمت از مقاله قصد داریم به طور مختصر هر کدام از آنها را تشریح دهیم.

روش اول با کمک نور مستقیم خورشید است که ساده ترین روش ممکن برای خشک کردن توت سفید خانگی است. در این روش باید بسیار دقت کنید که توت های شما کاملا رسیده باشد. بعد از شستن توت ها، آنها را بر روی یک پارچه نخی با فاصله از هم بگذارید. دقت کنید که توت ها روی هم نباشند، سپس آنها را زیر نور خورشید قرار داده و زمانی که تقریبا خشک شدند، توت ها را به در جایی که سایه دارد قرار دهید و اجازه دهید که کاملا خشک شوند. اگر برای خشک کردن توت ها آنها را فقط در آفتاب یا فقط در سایه قرار دهید موجب سیاه شدن توت ها میشود. اما اگر اول آنها را زیر نور مستقیم خورشید گذاشته و بعد از کمی خشک شدن آنها را به سایه منتقل کنید، در نهایت توت سفید خشک خانگی فوق العاده خوشمزه ای را نوش جان خواهید کرد.

در روش بعدی شما میتوانید از مایکروفر برای خشک کردن توت ها استفاده کنید. بدین حالت که بعد از شستن و تمیز کردن توت ها آنها را به مدت ۳ دقیقه درجه دورن ظرفی مناسب در مایکروفر قرار دهید. اگر اجاق گاز شما دارای فر است نیز میتوانید از طریق فر، توت های سفید خود را خشک کنید

و در نهایت روش پیشنهادی دیگر استفاده از دستگاه خشک کن است که یک روش مدرن و در عین حال مطمئن میباشد.در دستگاه خشک کن آب موجود در توت ها به تدریج گرفته میشود و به عبارتی بخار میگردد ودر نتیجه توت ها خشک میشوند.

عرضه انواع توت خشک سفید

عرضه انواع توت خشک سفیدپیشنهاد میکنیم که برای تهیه توت سفید صادراتی از روش آنلاین اقدام به خرید نمائید. در روش خرید آنلاین شما میتوانید این محصول صادراتی را با قیمتی مناسب و با حذف واسط خریداری کنید که این امر موجب می‌شود تا خریدی راحت و با قیمتی مناسب داشته باشید. امروزه پیدا کردن یک محصول صادراتی دردسرهای فراوانی دارد و خرید اینترنتی از وجود این دردسر ها جلوگیری میکند.

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *