شرکت تولیدات توت سفید خشک

در کشور ما سالانه مقدار زیادی از توت سفید خشک از درختان جمع آوری میشوند و بعد از خشک شدن به شرکت توزیع توت خشک برای بسته بندی و توزیع به نقاط دیگر فرستاده میشود. امروزه این شرکت ها از طریق فروش محصولات خود در بستر اینترنت فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده اند و بر خلاف تصور عموم از استقبال بالایی برخوردار شد.

شرکت تولیدات توت سفید خشک

راهنمای انتخاب بهترین توت خشک مرغوب

راهنمای انتخاب بهترین توت خشک مرغوبتوت از جمله تنقلات بسیار پر طرفدار در بین خوراکی های خشک شده می باشد زیرا توت بعد از خشک شدن شیرین تر از قبل میشود و حتی میتوان به جای قند یا شکر همراه چای یا نوشیدنی های گرم استفاده کرد.

توت از نظر ارزش غذایی از جمله تنقلات بسیار پر ارزش است که دارای مقادیر زیادی پروتیین سلولز کربوهیدارت چربی و انواع ویتامین های مورد نیاز بدن می باشد به همین دلیل ارزش دارویی و درمانی بالایی بر خوردار است.

از جمله خاصیت های درمانی توت میتوان به ضد سرطان بودن آن و همچنین تاثیر در زیبایی و رشد و تقویت ریشه مو اشاره کرد همچنین توت در درمان فشار خون بالا تاثیر بسیار زیادی دارد بنابراین در سلامت قلب نیز مفید است.

توت در کل به رنگ سفید و قرمز رو به مشکی می باشد که توت سفید از نظر سایز درشت تر و آبدارتر و شیرین تر است به همین دلیل در خشک کردن این میوه توت سفید بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

در گذشته توت خشک را باید از روی درخت به صورت میوه خشک شده از درخت جمع آوری میکردند زیرا توت بعد از رسیدن و افتادن از شاخه باعث میشد کاملا آب خود را از دست بدهد و بعد از خشک شدن طعم کس و جالبی نداشته باشد.

درهنگام انتخاب بهترین توت خشک مرغوب میتوان با توجه به ظاهر آن به راحتی تشخیص داد زیرا توت سفید تازه خشک شده رنگ شیری و شفاف تری دارد ولی توت های سالهای قبل رنگشان تقریبا به قهوه ای متمایل میشود و همچنین توت تازه خشک شده دانه های ریز آن به طور منظم و کامل است ولی توت کهنه دانه های ریز آن ممکن است بریزد و حجم کمتری داشته باشد.

شرکت توزیع توت خشک بسته بندی شده

شرکت توزیع توت خشک بسته بندی شدهمجموعه های بازرگانی زیادی در کشور با استفاده از دستگاه های رطوبت گیر اقدام به خشک کردن توت و سایر میوه های فصل های مختلف میکنند.

شرکت توت خشک بسته بندی شده با ارائه این محصول با کیفیت به صورت کاملا بهداشتی در بستر اینترنت در صدد است با بکار گیری مشاوران فروش کار آمد علاوه بر افزایش کیفیت و رضایت مشتری بر افزایش فروش محصولات خود از طریق اینترنت نیز برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *